Ewangelia.com / Prawdziwe historie / Byłem gangsterem / Byłem gangsterem, odc 1. - Artur Ceroński
Udostepnij Powiadom znajomego Drukuj
TVP
Byłem gangsterem, odc 1. - Artur Ceroński

http://dzisiajwswietlebiblii.blogspot.com/

Zanim Artur został mianowany pastorem Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, był bandytą, gangsterem. Swoja kryminalną drogę rozpoczął od zabicia człowieka. Zapraszamy na pierwszy odcinek telenoweli TVP, o byłych przestępcach, których życie zostało zmienione przez Jezusa Chrystusa.

Czytaj podobne

Byłem gangsterem, odc 1. - Artur Ceroński

Twardziel

Noc niby taka sama jak inne, znowu bezsenność. Wypity alkohol przestał działać. Po chwili zauważyłem, że coś jednak nie jest tak jak zawsze, coś jakby obok mnie było, jakby po mnie przyszło. Może to już mój koniec? Nie!!! Wyrwało mi się z głębi, ja nie chce umierać! Przenikający strach zaczął mi ściskać gardło.

Byłem gangsterem, odc 1. - Artur Ceroński

[Video] Usłyszałem: Zabij!

Zabij! Zabij! Ten powtarzający się głos nękał go od dawna. Kłócił się z nim, ale był bezsilny. Pewnej nocy, po kolejnej alkoholowej libacji, wściekły na małżonkę za schowaną butelkę trunku, który miał zamiar właśnie wypić, wziął ostre narzędzie i wszedł z nim do sypialni żony, by dokonać samosądu...

Byłem gangsterem, odc 1. - Artur Ceroński

[Video] Narkotyki drogą do Boga?

Próbowałem chyba wszystkich narkotyków, jakie były dostępne w Polsce. Najbardziej jednak lubiłem LSD i marihuanę, której uprawą się zająłem. Robiłem to, bo wierzyłem, że narkotyki są drogą do Boga, którego szukałem.

Jak mogę znaleźć Boga?

Jak mogę znaleźć Boga?

Człowiek na wiele różnych sposobów pragnie znaleźć Boga. Setki istniejących religii są świadectwem ludzkich prób odnalezienia drogi do Niego. Wszystkie jednak ludzkie sposoby zbliżenia się do Boga okazują się nieskuteczne. Dlatego Bóg zdecydował się sam wskazać nam jedyną i prawdziwą drogę.

Czym jest ewangelia?

Czym jest ewangelia?

Słowo „ewangelia” pochodzi z języka greckiego i oznacza dobre poselstwo. Czy istnieje jakaś uniwersalna nowina, która byłaby dobra dla każdego człowieka, bez względu na jego wiek, płeć, rasę, problemy, czy też zainteresowania? Czy byłaby ona dobra również dla ciebie? Przekonaj się sam…

Chcę więcej

Chcę więcej

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na poruszane tu tematy, bądź podzielić się z nami swoimi przemyśleniami, jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na twoje pytania oraz porozmawiać o ewentualnym problemie. Chcielibyśmy też zaproponować ci udział w korespondencyjnym studium biblijnym. Cieszymy się, że możemy gościć cię na naszej stronie, ale jeszcze większą radością byłoby dla nas, gdybyśmy mogli cię poznać, dlatego zachęcamy, byś skontaktował się z nami na jeden z podanych niżej sposobów.

powered by eZ Publish