Ewangelia.com / Prawdziwe historie / Prostytucja / [Video] I am second - Karen Green
Udostepnij Powiadom znajomego Drukuj
[Video] I am second - Karen Green

"To nie było szczęśliwe dzieciństwo. Mama pracowała rano, pracowała wieczorem. Często zostawiała nas pod opieką sąsiada zza ściany. Pamiętam, jak zapytał: "Pozwolisz mi się dotykać?" A kiedy to robił dawał mi pieniądze". Dramatyczna historia Karen, prostytutki i narkomanki, która doznała cudownej przemiany życia.

Czytaj podobne

[Video] I am second - Karen Green

I am second - Brian "Head" Welch (KoЯn)

Brian Phillip Welch (ur. 19 czerwca 1970), znany jako "Head", amerykański muzyk, były gitarzysta i współzałożyciel metalowej kapeli KoЯn, był gitarzystą tej grupy do 22 lutego 2005 roku. Będąc u szczytu sławy, postanowił odejść z zespołu i przyjąć chrześcijaństwo. Zobacz co było prawdziwym powodem tak radykalnej zmiany.

[Video] I am second - Karen Green

Byłem gangsterem, odc. 2. - Karol Wasiak

Rok 2001. Największy proces narkotykowy w Polsce. Sala Sądu Okręgowego w Kielcach pełna jest antyterrorystów. Ponad 20 policjantów pilnuje 2 głównych oskarżonych. Jednym z nich jest Karol. Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka telenoweli TVP, o byłych przestępcach, których życie zostało zmienione przez Jezusa Chrystusa.

[Video] I am second - Karen Green

[Video] Byłem opętany

Nie wierzysz w duchy? Opętanie to dla ciebie starożytna bajka? Korzystasz z usług wróżek i jasnowidzów? A może sam doświadczasz dziwnych doznań z pogranicza światów i nie wiesz gdzie uzyskać pomoc? Zapraszamy do wysłuchania wyznań byłego narkomana, okultysty i tarocisty - Leszka Korzenieckiego.

Jak mogę znaleźć Boga?

Jak mogę znaleźć Boga?

Człowiek na wiele różnych sposobów pragnie znaleźć Boga. Setki istniejących religii są świadectwem ludzkich prób odnalezienia drogi do Niego. Wszystkie jednak ludzkie sposoby zbliżenia się do Boga okazują się nieskuteczne. Dlatego Bóg zdecydował się sam wskazać nam jedyną i prawdziwą drogę.

Czym jest ewangelia?

Czym jest ewangelia?

Słowo „ewangelia” pochodzi z języka greckiego i oznacza dobre poselstwo. Czy istnieje jakaś uniwersalna nowina, która byłaby dobra dla każdego człowieka, bez względu na jego wiek, płeć, rasę, problemy, czy też zainteresowania? Czy byłaby ona dobra również dla ciebie? Przekonaj się sam…

Chcę więcej

Chcę więcej

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na poruszane tu tematy, bądź podzielić się z nami swoimi przemyśleniami, jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na twoje pytania oraz porozmawiać o ewentualnym problemie. Chcielibyśmy też zaproponować ci udział w korespondencyjnym studium biblijnym. Cieszymy się, że możemy gościć cię na naszej stronie, ale jeszcze większą radością byłoby dla nas, gdybyśmy mogli cię poznać, dlatego zachęcamy, byś skontaktował się z nami na jeden z podanych niżej sposobów.

powered by eZ Publish