Czy istnieje rozwiązanie moich problemów?

Co jest twoim największym problemem? Nałóg, choroba, samotność, brak pieniędzy, cierpienie? A może pytasz o sens życia, o jego cel? Szukasz miłości, nadziei, sprawiedliwości. Być może masz problemy związane z religią, wiarą, nauką? Zastanawiasz się, czy Bóg istnieje, a jeśli tak, jaki on jest? Artykuły w tym dziale poruszają dylematy, z jakimi się zmagasz w różnych dziedzinach twego życia.

Zmartwychwstanie

Zmartwychwstanie

Piękny utwór opisujący zdumienie i radość Zmartwychwstania w wykonaniu zespołu Grupa Mojego Brata pt."Zmartwychwstanie."

…oni jeszcze nie wierzyli z radości.

…oni jeszcze nie wierzyli z radości.

Witaj Władysławie!

Rzeczywiście zaczynamy powracać do utartych ścieżek w naszej dyskusji. Więc z okazji świąt napiszę o ...

I am second - Annie Lobert

I am second - Annie Lobert

Mała zagubiona dziewczynka myślała, że nikt jej nie kochał, nikt jej nie chciał... ale spotkała Boga na swojej ciemnej drodze i On jej rzekł -"CHODŹ ZE MNĄ DO DOMU, JESTEM PRZY TOBIE I NIGDY CIĘ NIE POZOSTAWIŁEM"

LOT - Głupi mądry film

LOT - Głupi mądry film

Moje życie to impreza, moje życie to zabawa, jest cudownie, bawię się świetnie, moje życie to lot !!!
Słowa Bronka nie są nikomu obce... a co z twoim lotem, czy zadbałeś już o bezpieczne lądowanie?

Jego grób jest pusty!

Jego grób jest pusty!

Jest coś, co wyróżnia chrześcijaństwo spośród innych religii. Jest coś, co stawia Jezusa ponad Mahometem, Buddą, Konfucjuszem, czy jakimkolwiek innym charyzmatycznym przywódcą religijnym. Tym czymś jest pusty grób.

Dlaczego istnieje cierpienie?

Skoro Bóg jest Bogiem, to dlaczego świat, w którym żyjemy jest utrapiony cierpieniami? Jeśli jest wszechmogący, to przecież potrafi położyć kres cierpieniom; jeśli jest miłością, to będzie chciał to uczynić; a skoro jest mądry, to będzie wiedział, jak to zrobić. Mimo to cierpienia nadal trwają. Czemu tak jest?

Pomiędzy jednym a drugim „końcem świata”

W ostatnich latach wciąż nękani jesteśmy nowymi zapowiedziami dat końca świata. Z jednej strony przed nami przerażające wizje roku 2012, z drugiej strony „udało nam się” właśnie cudem przeżyć „apokaliptyczny” dzień 21 maja 2011 r. Jak się odnaleźć w tym zamieszaniu?

Starożytne proroctwa wypełnione

Kilkanaście szczegółowych proroctw... wypowiedzianych przez różnych ludzi na przestrzeni kilkuset lat... wypełnionych dokładnie w życiu jednego człowieka! To wydarzyło się naprawdę, a człowiek, o którym mówiły proroctwa, jest z pewnością kimś niezwykłym.

[Video] Przebłysk wieczności

Co się z nami dzieje, kiedy umieramy? „Przebłysk wieczności" to niesamowita i prawdziwa historia człowieka, który umarł i ujrzał świat po drugiej stronie. Ian nurkował u wybrzeży wyspy Mauritius, gdy został ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę. Będąc już w szpitalu umarł na około 15-20 minut, doświadczył piekła a następnie nieba.

Dlaczego czytamy Biblię?

Dlaczego chrześcijanie czytają Biblię? Czym Księga ta różni się od „świętych ksiąg” innych religii? Po co w ogóle ją czytać? Czy udzieli ci ona odpowiedzi na dręczące cię pytania? Być może poniższy artykuł zachęci cię, by wziąć do ręki tę niezwykłą księgę i osobiście się przekonać o jej wartości.

powered by eZ Publish