Czy istnieje rozwiązanie moich problemów?

Co jest twoim największym problemem? Nałóg, choroba, samotność, brak pieniędzy, cierpienie? A może pytasz o sens życia, o jego cel? Szukasz miłości, nadziei, sprawiedliwości. Być może masz problemy związane z religią, wiarą, nauką? Zastanawiasz się, czy Bóg istnieje, a jeśli tak, jaki on jest? Artykuły w tym dziale poruszają dylematy, z jakimi się zmagasz w różnych dziedzinach twego życia.

Grabarze  - Głupi mądry film.

Grabarze - Głupi mądry film.

"...postanowione jest ludziom raz umrzeć, a potem sąd"

List do Hebrajczyków 9;27.

Upadły, Upadły...- Paul Washer.

Upadły, Upadły...- Paul Washer.

Bezkompromisowe przesłania Paula Washer'a.

Światło w ciemności.

Światło w ciemności.

Swiatło w ciemności1

"Bo myśli moje, to nie myśli wasze, a drogi wasze, to nie drogi moje - mówi Pan" Izaj 55;8

Film nieco drastyczny, jednak czasami Bóg przeprowadza nas przez ciemne doliny i dopiero...

Zmartwychwstanie

Zmartwychwstanie

Piękny utwór opisujący zdumienie i radość Zmartwychwstania w wykonaniu zespołu Grupa Mojego Brata pt."Zmartwychwstanie."

…oni jeszcze nie wierzyli z radości.

…oni jeszcze nie wierzyli z radości.

Witaj Władysławie!

Rzeczywiście zaczynamy powracać do utartych ścieżek w naszej dyskusji. Więc z okazji świąt napiszę o ...

Dlaczego istnieje cierpienie?

Skoro Bóg jest Bogiem, to dlaczego świat, w którym żyjemy jest utrapiony cierpieniami? Jeśli jest wszechmogący, to przecież potrafi położyć kres cierpieniom; jeśli jest miłością, to będzie chciał to uczynić; a skoro jest mądry, to będzie wiedział, jak to zrobić. Mimo to cierpienia nadal trwają. Czemu tak jest?

Pomiędzy jednym a drugim „końcem świata”

W ostatnich latach wciąż nękani jesteśmy nowymi zapowiedziami dat końca świata.

Starożytne proroctwa wypełnione

Kilkanaście szczegółowych proroctw... wypowiedzianych przez różnych ludzi na przestrzeni kilkuset lat... wypełnionych dokładnie w życiu jednego człowieka! To wydarzyło się naprawdę, a człowiek, o którym mówiły proroctwa, jest z pewnością kimś niezwykłym.

[Video] Przebłysk wieczności

Co się z nami dzieje, kiedy umieramy? „Przebłysk wieczności" to niesamowita i prawdziwa historia człowieka, który umarł i ujrzał świat po drugiej stronie. Ian nurkował u wybrzeży wyspy Mauritius, gdy został ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę. Będąc już w szpitalu umarł na około 15-20 minut, doświadczył piekła a następnie nieba.

Dlaczego czytamy Biblię?

Dlaczego chrześcijanie czytają Biblię? Czym Księga ta różni się od „świętych ksiąg” innych religii? Po co w ogóle ją czytać? Czy udzieli ci ona odpowiedzi na dręczące cię pytania? Być może poniższy artykuł zachęci cię, by wziąć do ręki tę niezwykłą księgę i osobiście się przekonać o jej wartości.

powered by eZ Publish