Bóg

[Video] To niewidzialne

[Video] To niewidzialne

Bronek myśli w bardzo prosty sposób: to co widać, to istnieje, to czego nie widać, tego nie ma. A więc jak jest z istnieniem Boga? Rachuba wydaje się Bronkowi całkiem prosta. Ale czy rzeczywiście to, czego nie widać fizycznie, świadczy o jego nieistnieniu?

[Video] Taki jest mój Bóg

[Video] Taki jest mój Bóg

Jaki jest Bóg? Jak Go sobie wyobrażasz? Co o Nim myślisz? Czy znasz go? Istnieje wiele błędnych przekonań i wyobrażeń na temat Boga. Dlatego Bóg objawił nam się w osobie Jezusa, byśmy mogli Go poznać. Wysłuchaj tego krótkiego przesłania, ukazującego jaki On naprawdę jest. Może zechcesz poznać go bliżej?

Jezus - więcej niż cieśla

Jezus - więcej niż cieśla

Kim był Jezus? To pytanie pozostaje wciąż jedną z największych zagadek historii. Jedni uważają Go za Boga, inni twierdzą wręcz, że nigdy nie istniał. Książka, którą chcemy przedstawić poniżej, jest próbą rzetelnej, historycznej analizy postaci Jezusa. Wnioski, do jakich dochodzi autor, mogą być zadziwiające.

Wybierz swojego boga

Wybierz swojego boga

Kriszna, Budda, Allach… a może kosmos, ewolucja, samochód, praca… Jeśli miałbyś dokonać wyboru i wybrać sobie jakiegoś boga, któremu byłbyś oddany, jakie miałby on cechy? Na co warto zwrócić uwagę, dokonując wyboru? Bo przecież każdy z nas wybiera - a na świecie jest tak wielu bogów…

powered by eZ Publish